Naše služby

Penzion Sloup v Čechách vám nabízí různé služby těm, kteří hledají příjemné prostředí, klid, profesionalitu v jarních, letních, podzimních i zimních měsících.

Jsme tu pro Vás !

RODINNÉ OSLAVY, PÁRTY PRO DĚTI – každý má v životě okamžiky, kdy chce odměnit a potěšit své blízké. Slavit z povinnosti a bez nápadu není velké umění, ale pouze jen rychlé a snadné řešení. Ale není však pro ty, které máme opravdu rádi, pro ty které chceme překvapit, potěšit, zaujmout. Tyto vyjíměčné dny si tuto zvláštní pozornost zaslouží. Záleží na vás zda si své chvíle zpříjemníte a často na ně budete vzpomínat.

FIREMNÍ AKCE, ŠKOLENÍ, SEMINÁŘE – místo pro vaši příští akci, prostor s vyjímečnou a neobvyklou atmosférou. Komletně vám zajistíme akci na klíč, včetně cateringu, ubytování, programu, zábavy. Firemní akce na venkově nabídne soukromí a klid.

REKONDIČNÍ a RELAXAČNÍ POBYTY, SPORTOVNÍ SOUSTŘEDĚNÍ – vhodné místo pro pořádání pobytů pilates, jógy, aerobiku, tance, zdravotního cvičení pro fyzioterapeuty, fitness. Fotbalové, hokejové, tenisové soustředění vhodné pro letní nebo zimní přípravu.

LETNÍ a ZIMNÍ TÁBORY, POBYTY PRO ŠKOLY

SVATBY – ideální místo pro Vaši svatbu. Prožijte svou svatbu ve stylovém prostředí. Naplánujeme vše dle Vašich představ včetně obřadu, hostiny, dekorace, fota, videa, zábavy a výtečného cateringu. Vaše sny se změní ve skutečnost.

A ať již máte svatbu za sebou oslavte právě tu svou : cínovou, křišťálovou, porcelánovou, perlovou, safírovou, zlatou, diamantovou a zazpomínejte na báječné okamžiky, které jste spolu prožily, překonali.

O to vše je s námi postaráno.

Sestavíme Vám kompletní nabídku služeb na míru zdarma s garantovanou kvalitou a profesionálním přístupem v přípravě i v průběhu akce. A Vy ušetříte čas, trápení i peníze.

Neváhejte nás kontaktovat info@penzionsloup.cz